Piešťanská 9 III.

Dňa 26. mája 2016 sa v Bowling centre Victoria v Piešťanoch tetí krát uskutočnil turnaj Piešťanská 9 kde aj 9 zrazených kolov sa rátalo ako STRIKE. 
Hralo sa na mazaní Crown Jewel. 

Víťazom turnaja PIEŠŤANSKÁ 9 III. sa stal: Vilina Peter ktorý sa prebojoval cez kvalifikáciu z 3. miesta až do finále kde zhodil spolu 544 kolov. Na druhom mieste sa umiestnil Čelín Ľuboš ktorý ktorý postupoval z 8. miesta a vo finále zhodil 437 kolov. A ako tretí skončil Vilina David ktorý sa v kvalifikácií umiestnil na 2. mieste a vo finále zhodil spolu 422 kolov.

Hry Game 300 Pot sa v prvej runde zúčastnilo 5 hráčov, ale žiadnemu hráčovi sa v danej runde hodiť "pefect game" nepodarilo.
V druhej runde sa hry Game 300 Pot zúčastnilo taktiež 5 hráčov a 300 kolov sa podarilo zhodiť dvom hráčom a to ako prvému hráčovi Bohuslav Valíček a ako druhému hráčovi David Vilina, ktorý si tým pádom rozdelili vložený bank.

Celého turnaja sa zúčasnilo 33 hráčov z čoho v kvalifikácii postúpilo 16. Ďalej sa postupovalo KO systémom dvojíc až ku ostávajúcim 4 hráčom, ktorý odohrali finále na 2 hry.

Fotografie z turnaja najdete v galérií na našom facebooku.

Víťazom gratulujeme a dúfame že sa vidíme na dalšom turnaji.
Všetky výsledky z turnaja nájdete nižšie v článku.

kval

sem

fin

Partneri:

autoskola_rames http://bodyartstudio.sk
Počítadlo návštev:
Počítadlo prístupov

Copyright © 2015 Vejmola M. Všetky práva vyhradené